Tuhý šampón pro dlouhosrsté psy

110 g

 Novinka
Skladem více než 3 kusy

205 Kč


Šampón je navržen speciálně pro dlouhosrsté psy, tak aby měly krásně lesklou, huňatou a na pohmat jemnou srst, navíc šampón nevyživuje jen srst, ale i kůži psa a působí antiparaziticky. 
Výluh z ovesných vloček společně D-panthenolem a naším medem zaručí prvotřídní srst. Mandlový, kokosový a olivový olej dodají výživu pokožce a kořínkům srsti. Náš propolis s nimbovým olejem zajistí zhojení drobných poranění kůže, případně pomůže od šupinatění kůže (lupy), společně s tea tree a levandulí bojují proti blechám, vším a klíšťatům. Netypická vůně mýdla zbaví vašeho psa zápachu, ale jeho nedráždí a nevadí mu.
Návod: Srst psa nejdříve důkladně namočte, mýdlo lehce opláchněte vodou a začněte jím mydlit psa. Až se Vám bude zdát srst dost namydlený, jemně mu vymasírujte mydlinky do srsti, tak aby se dostalo mýdlo až na kůži a mohlo lépe účinkovat. Nechte chvíli působit a pořádně opláchněte a psa osušte.

Uchovávejte v suchu, zabraňte styku s očima!

Ingredients (složení): Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Hydroxide, Sodium Sunflowerate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Azadirachta Indica Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Panthenol (and) Aqua, Mel, Propolis Cera, Avena Sativa Kernel Meal.

Produkty ze stejné kategorie