Propolisová mastička- všehojivka

45 g


390 Kč


Tahle mast původně vznikla na víc jak roční proleženinu a u našeho psa Bolta. Vyzkoušeli jsme několik mastí od veterinářů s téměř nulovým úspěchem. Rozhodla jsem se proto vytvořit něco, co zabere a z Boltíka se stane opět šťastný pes. Mast jsem vymyslela tak to: propolis – pro jeho skvělé antiseptické účinky, výraznou podporu obnovy pokožky, měsíček – hojivý a pečující, heřmánek – antiseptický a podporující hojení, dubový mech s mrkví – skvělá výživa pro poraněnou pokožku a její regeneraci, levandule – hojí a dokáže bojovat i s některými neduhy kůže, santál – obnovuje perfektně pružnost pokožky. Z tuků jsem nakombinovala lanolin, kokosový olej, mandlový, lněný a konopný, tak aby podpořily bylinky a obnovily zdraví pokožky. Včelí vosk je použit nejen pro dobrou konzistenci masti, ale i jako funkční prvek, protože má jedinečné vlastnosti, kterými pomáhá se vstřebat všem těmto skvělým věcem do pokožky. 

Rychlost, s níž se Boltovi loket zahojil, mě mile překvapila. U našeho nejmenšího dítěte je to mast, kterou se maže vždy, když se mu něco stane. A to i když se praští. 😊 Víra hory přenáší, ale tahle mastička ty hory skvěle zdolává, její hojivá síla je prvotřídní.

Jak požívat mast? Vmasírujte ji několikrát za den na postižené místo na kůži.

Složení: lněný olej, konopný olej, kokosový olej s měsíčkem lékařským, mandlový olej, včelí vosk, lanolin bezvodý, propolisová tinktura, výtažek z heřmánku, santálu, mrkve, dubového mechu a levandule, vitamin E

Produkty ze stejné kategorie