Medovo-propolisový šampón pro psy s lékořicí a měsíčkem pro citlivou a podrážděnou pokožku se sklony k lupům a ekzémům

min. 50 g


140 Kč


Kůže a srst nejsou tak jak mají být? Pes se stále drbe? Pro tento šampón žádný problém. Do boje s neduhy jsme vyslali výluh lékořice s měsíčkem lékařským. Ke zdravější pokožce a srsti pomůže i náš propolis medem a ovesný prášek. Aloe vera vrátí zpět kůži potřebnou hydrataci. Vitamínovou injekci zajistí betakarotenpanthenolem.

Důraz jsme hodně kladli na složení olejové části šampónu, která má také za cíl hojit a především regenerovat pokožku a tím zajistit dobrý růst srsti. Lněný, makový a světlicový olej jsou pro tyto účely naprosto zásadní. Kokosový olej s másly kakaovým a bambuckým doladí už jen snahu předchozích olejů.

Výtažek z tea tree a levandule nejen, že působí antiparaziticky, ale zásadně pomáhá zlepšit stav pokožky, kde jsou jejich snahy znásobeny ještě výtažkem z bergamotu.

U tohoto šampónu doporučujeme při kožních problémech psa použít po koupeli i náš krém s propolisem Všehojivku. Výrazně urychlíte proces hojení pokožky.  

Složení: Výluh z lékořice a měsíčku lékařského, kokosový olej, kakaové máslo, bambucké máslo, slunečnicový, lněný, makový a světlicový olej, silice z tea tree, levandule a bregamotu, propolis, med, betakaroten, ovesný prášek, aloe vera, panthenol, vit. E 

Produkty ze stejné kategorie