Luxusní dámské mýdlo s 22 karátovým zlatem

110 g

 Novinka
Není skladem

490 Kč


V jedné polovině mýdla se nachází hoblinky 22 karátového zlata. Zlato se do kosmetiky přidává již od dob Egypta. Působí hojivě, skvěle regeneruje pokožku a odvádí z ní škodliviny. Navíc v tomto mýdle je neskutečně krásné, po prvním omytí bude část se zlatem působit, jako kdyby bylo zlato zalité do skla.
V druhé polovině mýdla se nachází oleje, které pokožku hydratují a dostatečně vyživují. Mezi oleje, které zde naleznete, patří například avokádový a ricinový olej, které působí na pokožku velmi šetrně a jemně ji vyživí. Mateří kašička společně se zlatem působí i proti stárnutí pokožky a velmi regeneračně a hojivě.
Vůní tohoto mýdla je vzácný, ale lehký a osvěžující parfém připomínající mořský vánek. 
Toto mýdlo je skvostem mezi přírodními mýdly.

Ingredients: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Persea Gratissima, Sodium Castoreate, Sodium Hydroxide, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium  Myristate,  Sodium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Glyceryl Mono Laurate, Tocopheryl  Acetate, Cocamidopro-Pyl Betaine, Sodium Thiosulpateh,  SodiumCitrate, Citric Acid, Trisodium Sulfo-Nate, Pentasodium Pentatate, Tetra-Sodium Etidronate, Parfum,  Royal Jelly , CI 77019, CI 77891, CI 77491, CI 77288
ALERGENY: Limonene, Hexyl Benzoate, Citral, Cinnamal, Linalool

Produkty ze stejné kategorie